Voorlopige indeling E & F teams

Donderdag, 19 juni, 2014

Hieronder de voorlopige indelingen van de E & F teams.

F1/F2          E1/E2
1 Rico Basseman 1 Büter, Jesse
2 Leeuwis Froma 2 Holtkamp, Koen
3 Dustin Holtkamp 3 Feddes, Luca
4 Stan Kuitert 4 Kruse, Mees
5 Yassin Moustaid 5 Ladrak, Gijs
6 Daan Prijs 6 Nuis, Melvin
7 Yigit Saglam 7 Pellink, Gian
8 Sven Vulker 8 Spek, Robin van der
9 Pascalle Wolde, ter 9 Struik, Rick van der
10 Rogier Sterk 10 Zwaag, Wouter van der
11 Charlie Schreurs 11 Wolberink, Wesley
12 Bastiaan Blok 12 Aalbers, Per
13 A Tagnaouti 13 Cramer Bornemann, Luca
14 Soufjan Ouhennou 14 Elias, Jovan
15 milan Feddes 15 Krol, Damian
16 Karshin Abdulla 16 Mathey, L. Liam
17 Chris Bax 17 Ruhlmann, Jochem
18 Lucas Weele, ter 18 Bahcivan, Harun
F3         E3/E4
1 Sem Ruhlmann 1 Appelman, Indy
2 Sergio Hoekstra 2 Aydin, David
3 Ashur Yazdin 3 Brand, Benjamin van den
4 Luca Middelhuis 4 Vinke, Mike
5 Ties Dam 5 Soedhoe, Ainesh
6 Wajeeh El Badovi 6 Uajmi, Awien
7 Lenn Hospes 7 Yonca, Tezian
8 Lars Kulsdom 8 Bosch, Noa
9 Mathijs Schip, van 9 Braun, Kevin
10 Peters, Luuk
F4 11 Yacoub, Jacob
1 Lars Boer, de 12 Yousef, Adam
2 Demion Hulsmeyer 13 Kilic, Derdo
3 Kas Hueskes 14 Gerrits, Dominique
4 Kaan Adiyaman 15 Collins, Minden
5 Duncan Wagemakers 16 Sharifi, Umar Khan
6 Milan Lucchetti 17 Ras, Stan
7 Sem Boodt 18 Blaauw, Jamy
8 ali Elshadih
9 Maarten Smies
F5 E5
1 Sroch Barikzay 1 Balkisoen, Jay
2 Luk Kennis 2 Barsoum, Gabriël
3 Brian Jonkers 3 Doeve, Luuk
4 Yaël Amptmeyer 4 Gouriye, Gabriel
5 Joey Zwanink 5 Moustaid, Amine
6 Tom Smit 6 Saado, Gabriel
7 Mart Steijn, van 7 Öztürk, Yasin
8 Michael Geger 8 Lahdo, Fabian
9 Tammuz Abdo 9 Yorick Sessink
F6 E6
1 Jayden Porton 1 Bakker, Joshua
2 Shadi Awad 2 Basseman, Giovanny
3 Inke Broekhuis 3 Groothuis, Sander
4 Rozan Duwel 4 Jasink, Elli
5 Wail Lainaya 5 Saglam, Kemal
6 David Genjian 6 Thije, Luke ten
7 Jop Barelds 7 Gouriye, Yousef
8 Stijn Pol 8 Boodt, Julian
9 Elia Naamu 9 Verhoof Fabrice
F7 E7
1 Per Visser 1 Berfelo, Diego
2 Sven Van der Steeg 2 Chagoya Tamayi, Dorian
3 Amaro Van Bruggen 3 Klaucke, Bradly
4 Kiona van Dijk 4 Klaucke, Mitchel
5 Dani Middelhuis 5 Vrijs, Justin
6 Britt Knowles 6 Pieerdawood, Komar
7 Jorne Vos 7 Kamperman, Alyssa
8 Mees Kirchjungeer 8 Ozer, Tuna
9 Lars Kirchjungeer 9 Graaf, Benjamin de
F8 E8
1 Tamiem Azizi Ekram 1 Bol, Jesper
2 Luuk Moes 2 Bosscha, Hidde
3 Melvin Davenschot 3 Kruitbosch, Koen
4 Coen Kaspers 4 Dijk, Cas van
5 Merlijn Schuurman 5 Steeg van der, Niels
6 Lars Welding 6 Smoors, Alain
7 Zioncruz Saalmann Lubega 7 Ulrich, Lucas
8 Marras, Mauro
9 Charro, Rafael
Mini’s E9
1 Vinley Schroder 1 Shamas, David
2 Sam Gonnig 2 Bouman, Jurre
3 Lucas Keizer 3 Menting,Troy
4 Daniel Abdulkalk 4 El Mokdad, Nathaly
5 Klootwijk, Larissa
6 Vaartjes, Mert
7 Harms, Lucas
8 Prins, Quint
9 Sheekh, Nuwr

Deze indeling is dus voorlopig en onder voorbehoud!