Update programma uit & thuis t/m 28-09-2014

Maandag, 22 september, 2014

Hierbij het volledige en bijgewerkte programma tot en met 28-09-2014.

Hou ook je eigen teampagina in de gaten voor het programma.

Note:
Alle teams van veld 2 voetballen nog bij de Boys op het gras , hun veld 3.
De teams die trainen op de strook tussen 2 en 3 kunnen deze week trainen op veld 2.

pdf icon Thuis programma t/m 28 september (update 22-09-2014)
pdf icon Uit programma t/m 28 september (update 22-09-2014)

Thuis
Datum Tijd Team    Team
27/09/2014 08:45 Victoria ’28 F1 NEO F2
27/09/2014 08:45 Victoria ’28 F4 Quick ’20 F8
27/09/2014 09:45 Victoria ’28 E1 Emos E1
27/09/2014 09:45 Victoria ’28 E4 Quick ’20 E12
27/09/2014 09:45 Victoria ’28 E6 Losser E5
27/09/2014 09:45 Victoria ’28 E9 Oldenzaal E1G
27/09/2014 10:00 Victoria ’28 F9 Quick ’20 F9
27/09/2014 11:00 Victoria ’28 D6 EMOS D3
27/09/2014 11:00 Victoria ’28 D4 Juliana ’32 D1
27/09/2014 11:15 Victoria ’28 MD1D Rigtersbleek MD1
27/09/2014 12:30 Victoria ’28 C2 Sparta E. C2
27/09/2014 12:30 Victoria ’28 D2 Suryoye-Mediterraneo D1
27/09/2014 14:30 Victoria ’28 A1 UD W. A1
27/09/2014 14:30 Victoria ’28 4 NEO 2
27/09/2014 16:30 Victoria ’28 A2 De Tubanters1897 A2
27/09/2014 16:30 Victoria ’28 VR1 Vogido VR1
28/09/2014 11:00 Victoria ’28 2 Achilles ’12 2
28/09/2014 14:00 Victoria ’28 1 De Tubanters1897 1
Uit
Datum Tijd Team   Team
25/09/2014 20:00 Vogido A1 Victoria’28 A1
27/09/2014 08:30 Rigtersbleek E6 Victoria ’28 E5
27/09/2014 08:30 Quick ’20 F7 Victoria ’28 F3
27/09/2014 08:30 Vogido F9 Victoria ’28 F7
27/09/2014 08:45 Sparta E. D5 Victoria ’28 D5
27/09/2014 09:00 LSV F1 Victoria ’28 F2
27/09/2014 09:00 Wilhelminaschool F3G Victoria ’28 F5
27/09/2014 09:00 Neede F6 Victoria ’28 F8
27/09/2014 09:45 Esch de D1 Victoria ’28 D1
27/09/2014 10:00 UDI E1D Victoria ’28 E3
27/09/2014 10:00 Avanti W. E11 Victoria ’28 E7
27/09/2014 10:15 Rigtersbleek E3 Victoria ’28 E2
27/09/2014 10:50 Vogido E9 Victoria ’28 E8
27/09/2014 11:15 Esch de C3 Victoria ’28 C3D
27/09/2014 11:45 BWO D3 Victoria ’28 D3
27/09/2014 13:00 Avanti W. C1 Victoria ’28 C1
27/09/2014 14:30 Grol B1 Victoria ’28 B1
27/09/2014 14:30 SDC ’12 B4 Victoria ’28 B2D
27/09/2014 14:30 Rood Zwart C4 Victoria ’28 C6
27/09/2014 15:00 BWO 2 Victoria ’28 3
28/09/2014 11:00 Quick ’20 6 Victoria ’28 3