PubQuiz Senioren leden bij Victoria’28

Dinsdag, 19 november, 2019

Ben jij een echte allesweter, hou je van spelletjes of wil je gewoon een gezellige quizavond hebben? Ga dan de strijd aan met andere teams en wordt met je team de Pubquizkampioen 2019 van Victoria'28.

Vrijdag 13 december staat namelijk de allereerste Victoria’28 Pubquiz op het programma. Deze avond is alleen toegankelijk voor senioren leden van Victoria’28, zowel spelend als niet-spelend en vrijwilligers. Vanaf 20:00 uur is iedereen welkom, we beginnen om 21:00 uur.

Je team bestaat uit maximaal 5 personen. De kosten per team zijn 15 euro. Hiervoor krijg je uiteraard versnaperingen, maar vooral een leerzame en een zeer gezellige avond.

Tussendoor houden we een loterij met serieus spectaculaire prijzen. Neem dus wat losgeld mee voor deze loterij!

Aanmelden kan via; victoria28pubquiz@gmail.com.

Tot 13 december!

Organisatie Victoria’28 PubQuiz