Programma uit & thuis t/m 30-11-2014

Maandag, 17 november, 2014

Hierbij het volledige en bijgewerkte programma tot en met 30-11-2014.

Graag alle teams van veld 2 nog bij de Boys trainen op het gras ( is daar veld 3). We weten dat op woensdag de lampen daar aldoor niet aangaan en gaan er vanuit dat het pech is. Indien er plek is op kunstgras bij de Enschedese Boys, s.v.p. daar naar uitwijken. De teams die trainen op de strook tussen 2 en 3 kunnen trainen op veld 2.

Als het grasveld bij de Boys is afgekeurd, wat de afgelopen weken aldoor zo was, kan er op ons veld 2 getraind worden. Of het grasveld is afgekeurd kan ik niet zeggen, dat zou ter plekke bij de Boys nagevraagd moeten worden. 

 

pdf icon Thuis programma t/m 30 november
pdf icon Uit programma t/m 30 november

pdf icon Uitslagen en standen t/m 16 november

 

Thuis
Datum Tijd Team      Team
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F1G Vogido F1
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F2 Suryoye-Mediterraneo F1G
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F5
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F7G Bon Boys F10
22/11/2014 09:30 Victoria D4G Bon Boys D3
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E3G Enschede SC E3
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E4 NEO E8
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E8 EMOS E6
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E9G Suryoye-Mediterraneo E2
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D1 Rigtersbleek D1
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D3G ATC’65 D8
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D5 Vogido D5G
22/11/2014 11:00 Mini’s Victoria’28 (1) Mini’s R’Bleek (4teams)
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C1 TVC ’28 C1G
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C4GD Delden C2G
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C5 Enschedese Boys C3G
22/11/2014 14:30 Victoria ’28 A1 Esch de A1
22/11/2014 16:30 Victoria ’28 A2 Achilles ’12 A2
23/11/2014 10:00 Victoria ’28 3 TVC ’28 6
Uit
Datum Tijd Team    Team
19/11/2014 19:30 Sparta Beloften Victoria ’28 Beloften
22/11/2014 08:30 Vogido F10 Victoria ’28 F8G
22/11/2014 08:45 Sparta E. D5 Victoria ’28 D6G
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F5
22/11/2014 09:30 NEO F7 Victoria ’28 F4
22/11/2014 09:45 De Tubanters1897 E4 Victoria ’28 E5
22/11/2014 10:00 Quick ’20 E4 Victoria ’28 E1
22/11/2014 10:00 Sportclub Overdinkel E1 Victoria ’28 E2
22/11/2014 10:00 Eilermark E1 Victoria ’28 E6
22/11/2014 10:00 Phenix E2 Victoria ’28 E7G
22/11/2014 10:00 Bon Boys F9 Victoria ’28 F6G
22/11/2014 10:00 FC Eibergen MD1D Victoria ’28 MD1D
22/11/2014 10:15 Rigtersbleek D2 Victoria ’28 D2G
22/11/2014 10:45 Berghuizen C2 Victoria ’28 C3D
22/11/2014 10:50 Vogido F3 Victoria ’28 F9G
22/11/2014 12:45 LSV C1 Victoria ’28 C2G
22/11/2014 14:00 AJC ’96 B1 Victoria ’28 B2D
22/11/2014 14:30 Enschede SC 2 Victoria ’28 2
22/11/2014 14:30 MVV ’29 B1 Victoria ’28 B1
22/11/2014 16:15 Losser 2 Victoria ’28 3
23/11/2014 11:00 PH 2 Victoria ’28 2
23/11/2014 14:00 BWO 1 Victoria ’28 1
Thuis
Datum Tijd Team Team
29/11/2014 08:45 Victoria ’28 F5 Vogido F3
29/11/2014 08:45 Victoria ’28 F4 Sparta E. F5
29/11/2014 08:45 Victoria ’28 F8G Neede F6
29/11/2014 08:45 Victoria ’28 F6G Rigtersbleek F7
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 E1 Neede E1
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 E2 Sparta E. E3
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 E6 Phenix E1
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 F9G Rigtersbleek F5
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 E5 Achilles ’12 E7
29/11/2014 09:45 Victoria ’28 E7G EMOS E5
29/11/2014 11:00 Victoria ’28 MD1D Grol MD1
29/11/2014 11:00 Victoria ’28 D6G TVV D1
29/11/2014 11:00 Victoria ’28 D2G Sportclub Overdinkel D1
29/11/2014 12:30 Victoria ’28 B2D Sparta E. B3
29/11/2014 12:30 Victoria ’28 C6G BSC Unisson C2D
29/11/2014 12:30 Victoria ’28 C3D RSC C2
29/11/2014 14:30 Victoria ’28 B1 Rigtersbleek B1
29/11/2014 14:30 Victoria ’28 2 Zuid Eschmarke 2
29/11/2014 14:30 Victoria ’28 3 Tubantia 6
29/11/2014 16:30 Victoria ’28 VR1 ENC ’09 VR1
30/11/2014 11:00 Victoria ’28 2 Lemelerveld 2
30/11/2014 14:00 Victoria ’28 1 MVV ’29 1
Uit
Datum Tijd Team Team
28/11/2014 19:30 35 plus competitie Victoria ’28 35+3 / +2
29/11/2014 08:30 Losser E8 Victoria ’28 E8
29/11/2014 08:30 Rigtersbleek F2 Victoria ’28 F2
29/11/2014 08:30 Quick ’20 F9 Victoria ’28 F3
29/11/2014 09:00 Vosta E1 Victoria ’28 E3G
29/11/2014 09:00 Achilles ’12 F1 Victoria ’28 F1G
29/11/2014 09:00 Sparta E. F6 Victoria ’28 F7G
29/11/2014 10:00 Sparta E. E9 Victoria ’28 E4
29/11/2014 10:00 Sparta E. E12 Victoria ’28 E9G
29/11/2014 10:30 ATC’65 C10 Victoria ’28 C4GD
29/11/2014 10:30 Oranje Nassau D5 Victoria ’28 D3G
29/11/2014 11:00 SDC ’12 D1 Victoria ’28 D1
29/11/2014 11:30 BSC Unisson D2 Victoria D4G
29/11/2014 11:30 GVV Eilermark D1D Victoria ’28 D5
29/11/2014 13:30 NEO C1 Victoria ’28 C1
29/11/2014 14:30 Vogido 4 Victoria ’28 4
29/11/2014 14:30 Luctor Et Emergo A1 Victoria ’28 A1
29/11/2014 14:30 De Tubanters1897 A2 Victoria ’28 A2
30/11/2014 11:15 TVV 2 Victoria ’28 3