Programma uit & thuis t/m 23-11-2014

Maandag, 10 november, 2014

Hierbij het volledige en bijgewerkte programma tot en met 23-11-2014.

Graag alle teams van veld 2 nog bij de Boys trainen op het gras ( is daar veld 3). We weten dat op woensdag de lampen daar aldoor niet aangaan en gaan er vanuit dat het pech is. Indien er plek is op kunstgras bij de Enschedese Boys, s.v.p. daar naar uitwijken.

De teams die trainen op de strook tussen 2 en 3 kunnen trainen op veld 2.

pdf icon Thuis programma t/m 23 november
pdf icon Uit programma t/m 23 november

Thuis
Datum Tijd Team     Team
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F5 Quick ’20 F9
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F9G
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F2 UDI F1
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F8G Bon Boys F11
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F7G De Tubanters1897 F6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E9G SDC ’12 E10
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E4 BWO E6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E3G De Tubanters1897 E3
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E8 Rood Zwart E6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E7G Suryoye-Mediterraneo E3
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D5 Avanti W. D6
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D3G RSC D2
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D2G BSC Unisson D1
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 B2D Enschedese Boys B2
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 C4GD Wilhelminaschool C5G
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 C2G Rigtersbleek C1
15/11/2014 14:30 Victoria ’28 C6G TVO C1D
15/11/2014 16:30 Victoria ’28 VR1 DES VR1
Uit
Datum Tijd Team   Team
12/11/2014 20:00 SVZW VR2 Victoria ’28 VR1
15/11/2014 08:45 Sparta E. E8 Victoria ’28 E5
15/11/2014 08:45 Sparta E. E6 Victoria ’28 E6
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F9G
15/11/2014 08:45 Avanti W. F5 Victoria ’28 F4
15/11/2014 09:00 KOSC F1 Victoria ’28 F1G
15/11/2014 09:00 Sportlust Glanerbrug F2 Victoria ’28 F6G
15/11/2014 10:00 Achilles E. C2D Victoria ’28 C5
15/11/2014 10:00 Grol E2 Victoria ’28 E1
15/11/2014 10:00 LSV E1D Victoria ’28 E2
15/11/2014 10:00 Dinxperlo MD1D Victoria ’28 MD1D
15/11/2014 10:30 Vogido C4 Victoria ’28 C3D
15/11/2014 10:30 Vosta D1D Victoria ’28 D6G
15/11/2014 11:00 SDC ’12 D4D Victoria D4G
15/11/2014 14:30 KOSC A1 Victoria ’28 A1
15/11/2014 14:30 Quick ’20 A6 Victoria ’28 A2
15/11/2014 14:45 Esch de 3 Victoria ’28 2
15/11/2014 16:15 Quick ’20 7 Victoria ’28 3
16/11/2014 11:00 Lutte De 4 Victoria ’28 3
16/11/2014 14:00 Berghuizen 1 Victoria ’28 1
Thuis
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F1G Vogido F1
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F2 Suryoye-Mediterraneo F1G
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F5
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F7G Bon Boys F10
22/11/2014 09:30 Victoria D4G Bon Boys D3
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E3G Enschede SC E3
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E4 NEO E8
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E8 EMOS E6
22/11/2014 09:45 Victoria ’28 E9G Suryoye-Mediterraneo E2
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D1 Rigtersbleek D1
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D3G ATC’65 D8
22/11/2014 11:00 Victoria ’28 D5 Vogido D5G
22/11/2014 11:00 Mini’s Victoria’28 (1) Mini’s R’Bleek (4teams)
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C1 TVC ’28 C1G
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C4GD Delden C2G
22/11/2014 12:30 Victoria ’28 C5 Enschedese Boys C3G
22/11/2014 14:30 Victoria ’28 4 Juliana ’32 6
22/11/2014 16:30 Victoria ’28 A1 Esch de A1
22/11/2014 16:30 Victoria ’28 A2 Achilles ’12 A2
23/11/2014 10:00 Victoria ’28 3 TVC ’28 6
Uit
Datum Tijd Team Team
19/11/2014 19:30 Sparta Beloften Victoria ’28 Beloften
22/11/2014 08:30 Vogido F10 Victoria ’28 F8G
22/11/2014 08:45 Sparta E. D5 Victoria ’28 D6G
22/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F5
22/11/2014 09:30 NEO F7 Victoria ’28 F4
22/11/2014 09:45 De Tubanters1897 E4 Victoria ’28 E5
22/11/2014 10:00 Quick ’20 E4 Victoria ’28 E1
22/11/2014 10:00 Sportclub Overdinkel E1 Victoria ’28 E2
22/11/2014 10:00 Eilermark E1 Victoria ’28 E6
22/11/2014 10:00 Phenix E2 Victoria ’28 E7G
22/11/2014 10:00 Bon Boys F9 Victoria ’28 F6G
22/11/2014 10:00 FC Eibergen MD1D Victoria ’28 MD1D
22/11/2014 10:15 Rigtersbleek D2 Victoria ’28 D2G
22/11/2014 10:45 Berghuizen C2 Victoria ’28 C3D
22/11/2014 10:50 Vogido F3 Victoria ’28 F9G
22/11/2014 12:45 LSV C1 Victoria ’28 C2G
22/11/2014 14:00 AJC ’96 B1 Victoria ’28 B2D
22/11/2014 14:30 Enschede SC 2 Victoria ’28 2
22/11/2014 14:30 MVV ’29 B1 Victoria ’28 B1
22/11/2014 16:15 Losser 2 Victoria ’28 3
23/11/2014 11:00 PH 2 Victoria ’28 2
23/11/2014 14:00 BWO 1 Victoria ’28 1