Programma uit & thuis t/m 16-11-2014

Donderdag, 6 november, 2014

Hierbij het volledige en bijgewerkte programma tot en met 16-11-2014.

De teams die trainen op de strook tussen 2 en 3 ( D6/E6/D5/D3)kunnen ook trainen op veld 2.
Alle teams die trainen op veld 2:  bij de Boys trainen op het gras ( is daar veld 3) , indien er plek is op kunstgras bij de Enschedese boys, s.v.p. daarnaar uitwijken.
De Boys hebben een kopie van ons trainschema. Als teams NIET trainen, s.v.p. doorgeven bij de Boys, dan worden de lampen daar niet onnodig aan gedaan (en uit gedaan als we er toch wel zijn).

pdf icon Thuis programma t/m 16 november
pdf icon Uit programma t/m 16 november

Thuis
Datum Tijd Team    Team
07/11/2014 19:30 zie schema
08/11/2014 08:45 Victoria ’28 F5 ATC’65 F7
08/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Vogido F3
08/11/2014 08:45 Victoria ’28 F4 Rigtersbleek F6
08/11/2014 08:45 Victoria ’28 F2 Sportclub Overdinkel F1
08/11/2014 08:45 Victoria ’28 F8G Bon Boys F12
08/11/2014 09:45 Victoria ’28 E2 nnb
08/11/2014 09:45 Victoria ’28 E7G De Tubanters 1897 E5G
08/11/2014 09:45 Victoria ’28 E6 Vogido E6
08/11/2014 09:45 Victoria ’28 E5 Quick ’20 E10
08/11/2014 10:00 Victoria ’28 F9G Quick ’20 F7
08/11/2014 11:00 MOT MOT
08/11/2014 11:00 Victoria ’28 D6G LSV D2
08/11/2014 11:00 Victoria ’28 C3D Sportclub Overdinkel C2
08/11/2014 11:00 Victoria ’28 D5 EMOS D3
08/11/2014 12:30 Victoria ’28 C6G Bentelo C2
08/11/2014 12:30 Victoria ’28 D2G EMOS D1G
08/11/2014 14:30 Victoria ’28 2 Eilermark 2
08/11/2014 14:30 Victoria ’28 3 Juliana ’32 4
08/11/2014 14:30 Victoria ’28 B1 NEO B1
09/11/2014 11:00 Victoria ’28 2 RKZVC 2
09/11/2014 14:00 Victoria ’28 1 Juventa ’12 1
Uit
Datum Tijd Team    Team
08/11/2014 08:30 Rigtersbleek E5 Victoria ’28 E3G
08/11/2014 09:00 Enschede SC F4 Victoria ’28 F6G
08/11/2014 09:30 Buurse F2G Victoria ’28 F7G
08/11/2014 10:00 Achilles ’12 E5 Victoria ’28 E4
08/11/2014 10:00 Sparta E. E11 Victoria ’28 E8
08/11/2014 10:00 UD W. F1 Victoria ’28 F1G
08/11/2014 10:15 Enschedese Boys E1 Victoria ’28 E1
08/11/2014 10:45 NEO D5 Victoria ’28 D3G
08/11/2014 10:50 Vogido E10 Victoria ’28 E9G
08/11/2014 11:00 De Tubanters1897 D1 Victoria ’28 D1
08/11/2014 11:15 Quick ’20 C8 Victoria ’28 C4GD
08/11/2014 11:30 Longa ’30 MD1 Victoria ’28 MD1D
08/11/2014 11:45 Rigtersbleek D4 Victoria D4G
08/11/2014 12:00 TVV C1D Victoria ’28 C5
08/11/2014 12:30 SVZW VR2 Victoria ’28 VR1
08/11/2014 13:00 Tukkers De C1 Victoria ’28 C1
08/11/2014 14:30 Tukkers De A1 Victoria ’28 A1
08/11/2014 14:45 Rigtersbleek A2 Victoria ’28 A2
08/11/2014 16:00 ATC’65 3 Victoria ’28 4
Thuis
Datum Tijd Team Team
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F5 Quick ’20 F9
15/11/2014 08:45 Victoria’28 F10 Vogido F13
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F9G
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F2 UDI F1
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F8G Bon Boys F11
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F7G De Tubanters1897 F6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E9G SDC ’12 E10
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E4 BWO E6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E3G De Tubanters1897 E3
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E8 Rood Zwart E6
15/11/2014 09:45 Victoria ’28 E7G Suryoye-Mediterraneo E3
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D5 Avanti W. D6
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D3G RSC D2
15/11/2014 11:00 Victoria ’28 D2G BSC Unisson D1
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 B2D Enschedese Boys B2
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 C4GD Wilhelminaschool C5G
15/11/2014 12:30 Victoria ’28 C2G Rigtersbleek C1
15/11/2014 14:30 Victoria ’28 C6G TVO C1D
15/11/2014 16:30 Victoria ’28 VR1 DES VR1
Uit
Datum Tijd Team    Team
15/11/2014 08:45 Sparta E. E8 Victoria ’28 E5
15/11/2014 08:45 Sparta E. E6 Victoria ’28 E6
15/11/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Victoria ’28 F9G
15/11/2014 08:45 Avanti W. F5 Victoria ’28 F4
15/11/2014 09:00 KOSC F1 Victoria ’28 F1G
15/11/2014 09:00 Sportlust Glanerbrug F2 Victoria ’28 F6G
15/11/2014 10:00 Achilles E. C2D Victoria ’28 C5
15/11/2014 10:00 Grol E2 Victoria ’28 E1
15/11/2014 10:00 LSV E1D Victoria ’28 E2
15/11/2014 10:00 Dinxperlo MD1D Victoria ’28 MD1D
15/11/2014 10:30 Vogido C4 Victoria ’28 C3D
15/11/2014 10:30 Vosta D1D Victoria ’28 D6G
15/11/2014 11:00 SDC ’12 D4D Victoria D4G
15/11/2014 14:30 KOSC A1 Victoria ’28 A1
15/11/2014 14:30 Quick ’20 A6 Victoria ’28 A2
15/11/2014 14:45 Esch de 3 Victoria ’28 2
15/11/2014 16:15 Quick ’20 7 Victoria ’28 3
16/11/2014 11:00 Lutte De 4 Victoria ’28 3
16/11/2014 14:00 Berghuizen 1 Victoria ’28 1
Datum Tijd Team    Team
19/11/2014 19:30 Sparta Beloften Victoria ’28 Beloften