Programma uit & thuis t/m 02-11-2014

Maandag, 20 oktober, 2014

Hierbij het volledige en bijgewerkte programma tot en met 02-11-2014.

Donderdag : E9 en F6 graag trainen op veld 2 i.v.m. een wedstrijd op het Pupillenveld.

De teams die trainen op de strook tussen 2 en 3 ( D6/E6/D5/D3)kunnen ook trainen op veld 2.
Alle teams die trainen op veld 2:  bij de boys trainen op het gras ( is daar veld 3) , indien er plek is op kunstgras bij de Enschedese boys, s.v.p. daarnaar uitwijken.
De boys hebben een kopie van ons trainschema, als teams NIET trainen, laten ze dit dan s.v.p. doorgeven, dan worden de lampen daar niet onnodig aan gedaan (en uit gedaan als we er toch wel zijn).

pdf icon Thuis programma t/m 2 november
pdf icon Uit programma t/m 2 november

Thuis
Datum Tijd Team    Team
23/10/2014 18:00 Victoria ’28 F7G Sparta E. F8
25/10/2014 08:45 Victoria ’28 F2 Enschedese Boys F1
25/10/2014 08:45 Victoria ’28 F3 Rigtersbleek F5
25/10/2014 08:45 Victoria ’28 F4 Oranje Nassau F7
25/10/2014 08:45 Victoria ’28 F5 Quick ’20 F7
25/10/2014 08:45 Victoria ’28 F9G ATC’65 F5
25/10/2014 09:45 Victoria ’28 E6 EMOS E4
25/10/2014 09:45 Victoria ’28 E7G LSV E3
25/10/2014 09:45 Victoria ’28 E8 Hengelo E4M
25/10/2014 11:00 Victoria ’28 C2G BSC Unisson C1
25/10/2014 11:00 Victoria ’28 D1 Avanti W. D1
25/10/2014 11:00 Victoria ’28 D6G Quick ’20 D10
25/10/2014 12:30 Victoria ’28 B2D Avanti W. B3
25/10/2014 12:30 Victoria ’28 C6G Victoria ’28 C4GD
25/10/2014 12:30 Victoria ’28 D5 Vosta D1D
25/10/2014 14:30 Victoria ’28 3 Achilles E 3
25/10/2014 14:30 Victoria ’28 B1 Vogido B1
25/10/2014 14:30 Victoria ’28 C3D Sparta E. C4
25/10/2014 16:30 Victoria ’28 2 KOSC 2
25/10/2014 16:30 Victoria ’28 A2 Wilhelminaschool A3
26/10/2014 11:00 Victoria ’28 2 FC Winterswijk 2
26/10/2014 14:00 Victoria ’28 1 ATC’65 1
Uit
Datum Tijd Team    Team
25/10/2014 08:30 Vogido E8 Victoria ’28 E4
25/10/2014 08:30 Bon Boys MD1D Victoria ’28 MD1D
25/10/2014 08:45 Sparta E. D4 Victoria D4G
25/10/2014 08:45 Avanti W. E12 Victoria ’28 E9G
25/10/2014 08:45 Avanti W. F8 Victoria ’28 F6G
25/10/2014 09:00 Sparta E. E2 Victoria ’28 E1
25/10/2014 09:30 BSC Unisson F3 Victoria ’28 F7G
25/10/2014 10:00 Sparta E. E4 Victoria ’28 E3G
25/10/2014 10:45 Tubantia D4 Victoria ’28 D3G
25/10/2014 09:00 BWO F1 Victoria ’28 F1G
25/10/2014 11:15 Avanti W. D2 Victoria ’28 D2
25/10/2014 11:30 DEO F6G Victoria ’28 F8G
25/10/2014 12:30 Sparta E. C1 Victoria ’28 C1
25/10/2014 12:30 Victoria ’28 C6G Victoria ’28 C4GD
25/10/2014 12:45 Enschede SC C3 Victoria ’28 C5
25/10/2014 14:30 FC Eibergen VR1 Victoria ’28 VR1
25/10/2014 14:45 KOSC A1 Victoria ’28 A1
26/10/2014 09:30 DTC ’07 2 Victoria ’28 3
Thuis
Datum Tijd Team    Team
01/11/2014 08:45 Victoria ’28 F1G SDC ’12 F1
01/11/2014 08:45 Victoria ’28 F6G Sparta E. F7
01/11/2014 08:45 Victoria ’28 F7G Haaksbergen F2
01/11/2014 09:30 Victoria ’28 D3G Barbaros D1
01/11/2014 09:45 Victoria ’28 E1 Vogido E2
01/11/2014 09:45 Victoria ’28 E3G EMOS E3
01/11/2014 09:45 Victoria ’28 E4 Delden E3G
01/11/2014 09:45 Victoria ’28 E9G Achilles ’12 E10
01/11/2014 11:00 Victoria ’28 D2 De Tubanters1897 D2
01/11/2014 11:00 Victoria D4G Enschede SC D3
01/11/2014 11:00 Victoria ’28 MD1D Grol MD2
01/11/2014 12:30 Victoria ’28 C1 FC Trias C1
01/11/2014 12:30 Victoria ’28 A2 Quick ’20 A6
01/11/2014 12:30 Victoria ’28 C5 Vogido C5
01/11/2014 14:30 Victoria ’28 C4GD TVO C1D
01/11/2014 14:30 Victoria ’28 4 BWO 3
01/11/2014 14:30 Victoria ’28 A1 Avanti W. A1
01/11/2014 16:30 Victoria ’28 VR1 Bruchterveld VR2
02/11/2014 10:00 Victoria ’28 3 Berghuizen 4
Uit
Datum Tijd Team    Team
29/10/2014 19:30 ATC’65 Beloften Victoria ’28 Beloften
01/11/2014 08:30 ATC’65 F7 Victoria ’28 F3
01/11/2014 08:30 Rigtersbleek F5 Victoria ’28 F5
01/11/2014 09:00 EMOS F1 Victoria ’28 F2
01/11/2014 09:00 Wilhelminaschool F2 Victoria ’28 F4
01/11/2014 09:00 Wilhelminaschool F3G Victoria ’28 F9G
01/11/2014 09:30 Losser E3 Victoria ’28 E2
01/11/2014 09:30 SDC ’12 E4 Victoria ’28 E6
01/11/2014 10:00 Achilles E C1 Victoria ’28 C2G
01/11/2014 10:00 Enschede SC E4 Victoria ’28 E5
01/11/2014 10:00 Eilermark E2 Victoria ’28 E7G
01/11/2014 10:30 AJC ’96 D2G Victoria ’28 D6G
01/11/2014 10:45 TVV D1 Victoria ’28 D5
01/11/2014 11:00 Wilhelminaschool E7G Victoria ’28 E8
01/11/2014 11:00 Bon Boys F11 Victoria ’28 F8G
01/11/2014 11:15 Sportlust Glanerbrug B1D Victoria ’28 B2D
01/11/2014 11:45 NEO C5 Victoria ’28 C6G
01/11/2014 12:00 Enschedese Boys D1 Victoria ’28 D1
01/11/2014 12:30 Wilhelminaschool C4G Victoria ’28 C3D
01/11/2014 15:00 BWO B1 Victoria ’28 B1
01/11/2014 16:15 Quick ’20 3 Victoria ’28 2
02/11/2014 10:45 Tubantia 2 Victoria ’28 2
02/11/2014 14:00 Dedemsvaart 1 Victoria ’28 1