Trainingschema

Hieronder de veldindeling met betrekking tot de trainingen seizoen 2018/ 2019. Deze zal vooral gedurende de voorbereiding worden geüpdatet.

Hou dus deze pagina in de gaten m.b.t. de trainingstijden en velden.

VELD 1A MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 14:45
14:45 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:00 – 16:15
16:15 – 16:30
16:30 – 16:45 KEEPERSSCHOOL
16:45 – 17:00 KEEPERSSCHOOL
17:00 – 17:15 KEEPERSSCHOOL
17:15 – 17:30 KEEPERSSCHOOL
17:30 – 17:45  . KEEPERSSCHOOL
17:45 – 18:00 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
18:00 – 18:15 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
18:15 – 18:30 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
18:30 – 18:45 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
18:45 – 19:00 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
19:00 – 19:15 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
19:15 – 19:30 VOETBALSCH. JO8/JO9 KEEPERSSCHOOL
19:30 – 19:45 JO19-1 KEEPERSTRAINING
19:45 – 20:00 JO19-1 1e 1e KEEPERSTRAINING
20:00 – 20:15 JO19-1 1e ZA 2 1e KEEPERSTRAINING
20:15 – 20:30 JO19-1-1 1e ZA 2 1e KEEPERSTRAINING
20:30 – 20:45 JO19-1-1 1e ZA 2 1e
20:45 – 21:00 JO19-1 1e ZA 2 1e
21:00 – 21:15 JO19-1 1e ZA 2 1e
21:15 – 21:30 JO19-1 1e ZA 2 1e
21:30 – 21:45
21:15 – 21:30
VELD 1B MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 14:45
14:45 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30 KEEPERSSCHOOL
15:30 – 15:45 KEEPERSSCHOOL
15:45 – 16:00 KEEPERSSCHOOL
16:00 – 16:15 KEEPERSSCHOOL
16:15 – 16:30 KEEPERSSCHOOL
16:30 – 16:45 KEEPERSSCHOOL
16:45 : 17:00 KEEPERSSCHOOL
17:00 – 17:15 KEEPERSSCHOOL
17:15 – 17:30 KEEPERSSCHOOL
17:30 – 17:45 KEEPERSSCHOOL
17:45 – 18:00 VOETBALSCH. VOETBALSCH. KEEPERSSCHOOL
18:00 – 18:15 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERSSCHOOL
18:15 – 18:30 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERSSCHOOL
18:30 – 18:45 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERSSCHOOL
18:45 – 19:00 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERSSCHOOL
19:00 – 19:15 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERSSCHOOL
19:15 – 19:30 VOETBALSCH. JO13-1/JO11-1 VOETBALSCH. JO13-4 KEEPERS SELEC.
19:30 – 19:45 JO19-2
19:45 – 20:00 JO19-2 2e 2e
20:00 – 20:15 JO19-2 2e 2e
20:15 – 20:30 JO19-2 2e 2e
20:30 – 20:45 JO19-2 2e Zon 3 2e
20:45 – 21:00 JO19-2 2e Zon 3 2e
21:00 – 21:15 JO19-2 2e Zon 3 2e
21:15 – 21:30 JO19-2 2e Zon 3 2e
21:30 – 21:45
21:15 – 21:30
VELD 2A MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45 JO13-5 JO11
17:45 – 18:00 JO13-5 JO11
18:00 – 18:15 JO13-5 JO11 JO15-1
18:15 – 18:30 JO13-5 JO11 JO15-1
18:30 – 18:45 JO13-5 JO11 JO15-1
18:45 – 19:00 JO11 JO15-1
19:00 – 19:15 JO11 JO15-1
19:15 – 19:30 JO17-3
19:30 – 19:45 Dames 1 JO17-3 JO19-2
19:45 – 20:00 Dames 1 JO17-3 JO19-2
20:00 – 20:15 Dames 1 JO17-3 JO19-2
20:15 – 20:30 Dames 1 JO17-3 JO19-2
20:30 – 20:45 Dames 1 JO17-3 JO19-2
20:45 – 21:00 Dames 1 JO17-3 JO19-2
21:00 – 21:15 JO19-2
21:15 – 21:30 JO19-2
21:30 – 22:00
VELD 2B MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45
17:45- 18:00
18:00 – 18:15 JO15-2 JO13-1/ JO13-2
18:15 – 18:30 JO15-2 JO13-1/ JO13-2
18:30 – 18:45 JO15-2 JO13-1/ JO13-2
18:45 – 19:00 JO15-2 JO13-1/ JO13-2
19:00 – 19:15 JO15-2 JO13-1/ JO13-2
19:15 – 19:30 JO17-4 JO15-6
19:30 – 19:45 JO17-4 JO15-6
19:45 – 20:00 JO17-4 JO15-6
20:00 – 20:15 Zat 2 JO17-4 JO15-6 JO19-3
20:15 – 20:30 Zat 2 JO17-4 JO15-6 JO19-3
20:30 – 20:45 Zat 2 JO19-3
20:45 – 21:00 Zat 2 JO19-3
21:00 – 21:15 JO19-3
21:15 – 21:30 JO19-3
21:30 – 22:00

 

VELD 3A MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:30 – 13:45
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 14:45
14:45 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:00 – 16:15
16:15 – 16:30
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45 JO13-5
17:45 – 18:00 JO13-5
18:00 – 18:15 JO15-1 JO13-5 JO17-1
18:15 – 18:30 JO15-1 JO13-5 JO17-1
18:30 – 18:45 JO17-1 JO15-1 JO13-5 JO17-1
18:45 – 19:00 JO17-1 JO15-1 KEEPERSTRAINING JO17-1
19:00 – 19:15 JO17-1 JO15-1 KEEPERSTRAINING JO17-1
19:15 – 19:30 JO17-1 KEEPERSTRAINING JO17-1
19:30 – 19:45 JO17-1 KEEPERSTRAINING JO19-1
19:45 – 20:00 JO17-1 KEEPERSTRAINING JO19-1
20:00 – 20:15 JO19-3 Zat 3 JO19-1 35+
20:15 – 20:30 JO19-3 Zat 3 JO19-1 35+
20:30 – 20:45 JO19-3 Zat 3 JO19-1 35+
20:45 – 21:00 JO19-3 Zat 3 JO19-1 35+
21:00 – 21:15 JO19-3 Zat 3 JO19-1
21:15 – 21:30 JO19-3 JO19-1
21:30 – 22:00
VELD 3B MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:30 – 13:45
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 14:45
14:45 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:00 – 16:15
16:15 – 16:30
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30 KEEPERSSCHOOL
17:30 – 17:45 KEEPERSSCHOOL
17:45 – 18:00 KEEPERSSCHOOL
18:00 – 18:15 JO13-1/ JO13-2 JO11-1/JO10-1 KEEPERSSCHOOL JO15-2
18:15 – 18:30 JO13-1/ JO13-2 JO11-1/JO10-1 KEEPERSSCHOOL JO15-2
18:30 – 18:45 JO13-1/ JO13-2 JO11-1/JO10-1 KEEPERSSCHOOL JO15-2
18:45 – 19:00 JO13-1/ JO13-2 JO11-1/JO10-1 KEEPERSSCHOOL JO15-2
19:00 – 19:15 JO13-1/ JO13-2 JO11-1/JO10-1 KEEPERSSCHOOL JO15-2
19:15 – 19:30 JO17-3 KEEPERSSCHOOL JO15-5
19:30 – 19:45 JO17-3 KEEPERSSCHOOL Dames 1 JO15-5
19:45 – 20:00 JO17-3 KEEPERSSCHOOL Dames 1 JO15-5
20:00 – 20:15 JO17-3 KEEPERSSCHOOL Dames 1 JO15-5
20:15 – 20:30 JO17-3 KEEPERSSCHOOL Dames 1 JO15-5
20:30 – 20:45 JO17-3 35+ KEEPERSSCHOOL Dames 1
20:45 – 21:00 35+ KEEPERSSCHOOL Dames 1
21:00 – 21:15 35+
21:15 – 21:30 35+
21:30 – 21:45
VELD 3B ZONDAG
keepers 09:30 – 09:45
keepers 09:45 – 10:00
keepers 10:00 – 10:15
keepers 10:15 – 10:30
keepers 10:30 – 10:45
keepers 10:45 – 11:00
keepers 11:15 – 11:30
keepers 11:30 – 11:45
keepers 11:45 – 12:00
keepers 12:00 – 12:15
keepers 12:15 – 12:30
PUPILLEN A MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:00 – 16:15
16:15 – 16:30
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45
17:45 – 18:00
18:00 – 18:15 JO9 MINI’S JO11 JO11 MINI’S
18:15 – 18:30 JO9 MINI’S JO11 JO11 MINI’S
18:30 – 18:45 JO9 MINI’S JO11 JO11 MINI’S
18:45 – 19:00 JO9 MINI’S JO11 JO11 MINI’S
19:00 – 19:15 JO9 MINI’S JO11 JO11 MINI’S
19:15 – 19:30 JO9 JO11 JO11
19:30 – 19:45
19:45 – 20:00
20:00 – 20:15
20:15 – 20:30
20:30 – 20:45
20:45 – 21:00
21:00 – 21:15
21:15 – 21:30
21:30 – 22:00
PUPILLEN B MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:00 – 16:15
16:15 – 16:30
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45
17:45 – 18:00
18:00 – 18:15 JO9 MINI’S JO11 JO11-1/JO10-1 MINI’S
18:15 – 18:30 JO9 MINI’S JO11 JO11-1/JO10-1 MINI’S
18:30 – 18:45 JO9 MINI’S JO11 JO11-1/JO10-1 MINI’S
18:45 – 19:00 JO9 MINI’S JO11 JO11-1/JO10-1 MINI’S
19:00 – 19:15 JO9 MINI’S JO11 JO11-1/JO10-1 MINI’S
19:15 – 19:30 JO11
19:30 – 19:45
19:45 – 20:00
20:00 – 20:15
20:15 – 20:30
20:30 – 20:45
20:45 – 21:00
21:00 – 21:15
21:15 – 21:30
21:30 – 22:00
VELD 4A (Boys 2) MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:30 – 13:45
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45
17:45 – 18:00
18:00 – 18:15
18:15 – 18:30
18:30 – 18:45
18:45 – 19:00
19:00 – 19:15
19:15 – 19:30 JO17-4
19:30 – 19:45 JO17-4
19:45 – 20:00 JO17-4
20:00 – 20:15 JO17-4
20:15 – 20:30 JO17-4
20:30 – 20:45
20:45 – 21:00
21:00 – 21:15
21:15 – 21:30
21:30 – 22:00
VELD 4B (Boys 2) MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG
13:30 – 13:45
13:45 – 14:00
14:00 – 14:15
14:15 – 14:30
14:30 – 15:00
15:00 – 15:15
15:15 – 15:30
15:30 – 15:45
15:45 – 16:00
16:30 – 16:45
16:45 – 17:00
17:00 – 17:15
17:15 – 17:30
17:30 – 17:45
17:45 – 18:00
18:00 – 18:15
18:15 – 18:30
18:30 – 18:45
18:45 – 19:00
19:00 – 19:15
19:15 – 19:30
19:30 – 19:45
19:45 – 20:00
20:00 – 20:15
20:15 – 20:30
20:30 – 20:45
20:45 – 21:00
21:00 – 21:15
21:15 – 21:30
21:30 – 22:00