Trainingsschema 2020-2021

Hieronder de veldindeling met betrekking tot de trainingen seizoen 2019/ 2020. Deze zal indien noodzakelijk worden geüpdatet.

Hou dus deze pagina in de gaten m.b.t. de trainingstijden en velden.

ELFTALMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAG
ZONDAG 1VELD 1A/B
19:30-21:30
VELD 1A/B
19:30-21:30
ZONDAG 2
VELD 1C/D
19:30-21:30

VELD 1C/D
19:30-21:30
ZONDAG 3VELD 1C/D
20:00-21:30
ZONDAG 4VELD 2C/D
19:30-21:00
VELD 3C/D
19:15-20:45
35+ 1VELD 3C/D
19:30-21:30
35+ 2VELD 3C/D
19:30-21:30
DAMES 1VELD 2C/D
19:30-21:00
ZATERDAG 2VELD 1C/D
19:30-21:30
ZATERDAG 3VELD 2A/B
19:30-21:30
ZATERDAG 4VELD 3A/B
19:30-21:00
VELD 3C/D
19:30-21:00
JO19-1VELD 1A/B
19:30-21:30
VELD 1A/B
19:30-21:30
JO19-2VELD 3C/D
19:30-21:00
VELD 3A/B
19:30-21:00
JO17-1VELD 1C/D
19:30-21:00
VELD 1C/D
19:30-21:00
JO17-2VELD 2A/B
18:15-19:30
VELD 3A/B
19:30-21:00
JO17-3VELD 3A/B
19:45-21:30
VELD 2A/B
20:00-21:30
JO17-4VELD 2A/B
19:30-21:00
VELD 3A/B
19:00-20:45
JO15-1
VELD 1A/B
18:00-19:15
VELD 1A/B
18:00-19:15
JO15-2VELD 1C/D
18:00-19:15
VELD 1C/D
18:00-19:15
JO15-3VELD 2C/D
18:00-19:30
VELD 3C/D
18:00-19:30
JO15-4VELD 2A/B
18:00-19:30
VELD 3A/B
18:00-19:15
JO13-1VELD 3A/B
18:15-19:30

VELD 3A/B
18:15-19:30
JO13-2VELD 3C/D
18:00-19:15
VELD 2C/D
18:00-19:15
JO13-3VELD 3A/B
18:00-19:15
VELD 2A/B
18:00-19:15
JO13-4VELD 3C/D
18:00-19:15
VELD 3C/D
18:00-19:15
JO12-1PUP A/B
18:00-19:15
PUP A/B
18:00-19:15
JO12-2PUP C/D
18:00-19:15
PUP C/D
18:00-19:15
JO12-3PUP A/B
18:00-19:15
PUP A/B
18:00-19:15
JO11-1VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO11-2VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO11-3 VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

PUP C/D
18:00-19:15
JO10-1VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

JO10-2
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO10-3
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

PUP C/D
18:00-19:15
JO9-1VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO9-2
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO9-3
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO8-1
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO8-2
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
JO8-3
VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15

VELD 1A/B/C/D
18:00-19:15
MINI’SPUPILLEN
18:00-19:15

PUPILLEN
18:00-19:15